Kurumsal Bilgiler

Eklendiği Tarih: 23.10.2017 / 4.510 okunma

Kamugys.Com, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan memur ve diğer kamu görevlilerini görevde yükselme sınavlarına hazırlamak amacıyla kurulmuş bir platformdur.

Bu platformda, kendinizi geliştirmeniz ve sınavlara en iyi şekilde hazırlamanız için uzmanlarınca hazırlanmış binlerce sorunun yanında;

- Özenle hazırlanmış konu özetleri,
- Kısa ve öz ders notları,
- Görüntülü ders anlatımları,
- Konu ve konu içi bölümler için özel hazırlanmış testler,
- Kişisel durumunuzu ve başarı grafiğinizi görebileceğiniz ve kendinizi ölçebileceğiniz yapay zekâ destekli istatistikler ve grafikler ile,
- Hiçbir yerde bulamayacağınız ve sadece görevde yükselme konularını içerir, tecrübeli uzmanlarca hazırlanmış eğitim materyalleri bulunmaktadır.

KamuGys.Com platformu ile, internet bağlantısı bulunan her ortamda, bağlandığınız cihaz fark etmeksizin (bilgisayar, cep telefonu, tablet vb.) istediğiniz sınava hazırlanarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Ayrıca KamuGys.Com sitesi ile internetin olduğu tüm ortamlarda bağlandığınız cihaz fark etmeksizin (bilgisayar, cep telefonu, tablet) sınavlara hazırlanarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. 

Adresimiz: Hacı Fettah Mahallesi, Furgandede Caddesi Larende Han 301A, 42040 Meram, Konya, Türkiye, Telefon Numaramız: 0 507 168 50 34 (sadece mesai saatlerinde).

Bize mail ile ulaşmak isterseniz: [email protected] adresini kullanabilirsiniz.
Ayrıca mesai saatleri içerisinde bize 0 507 168 50 34 numaralı telefon aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.