Satış Sözleşmesi

Eklendiği Tarih: 23.10.2017 / 3.283 okunma

1. Kullanıcı ücretli üyeliği, bir sınav dönemi için satın alır. Bu dönem boyunca sınırsız olarak soru çözer, sınav günü, bu hakkın kullanım süresi dolar ve üyeliği otomatik olarak ücretsiz üyeliğe dönüştürülür.

2. Ücretli üyelik; satın almış olduğunuz kurum ya da kadroya ait, satın alınan yıl içinde bir sınav yapılır ise üyeliğiniz bu sınav gününde sona erer, sınav ilanı yayınlanmadan önce ücretli üyelik aldıysanız ve sınav o yıl içerisinde yapılmayacak olursa, veya sınavın herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda ücretli üyelik satın alınan yıl sonuna kadar geçerli olur.

3. KamuGys.Com şeffaf bir yapıya sahip internet sitesidir. Herhangi bir kurum ya da kadrodan sahip olunan ücretsiz üyelikle panelinizde o kadroya ait kaç tane soru olduğu, hangi konuların bulunduğu gibi verileri görmeniz mümkündür. Bu yüzden kullanıcı, satın almış olduğu online üyelik hizmetini, görüntülemediği takdirde aldığı günden itibaren 7 gün içinde iade etme hakkı saklı olmak üzere, içeriğin yetersizliği nedeniyle iade isteyemez ve iade yapılmaz.

4. Mevcut kadrodan satın alınan üyeliğinizin, başka bir kadro ile değiştirilmesini istemeniz halinde, mevcut kadrodan satın alınan ücretli üyeliğiniz otomatik olarak sona erdirilir ve değiştirilmesini istediğiniz kadroya ilişkin üyeliğiniz (geçilecek kadronun sınavına ilişkin fark ücret olması halinde farkın tahsil edilmesine ilişkin karar site yöneticilerinin takdirindedir) herhangi bir ücret ödemeden otomatik olarak geçiş yapmış olursunuz.

5. Ücretli üyeler, soruları web tarayıcı ile veya mobil uygulama üzerinden, tabletlerden ve akıllı telefonlardan çözmekle sınırlıdır. Bunun dışında herhangi bir materyal gönderimi, çıktı sağlanması talep edilemez.

6. Ücretli üyelik, üçüncü kişilerle paylaşılamaz ve devredilemez. Bu durumları ihlal ettiği tespit edilen kullanıcıların hesapları dondurulur veya silinir. Ayrıca KamuGys.Com olarak diğer haklarımızı saklı tutarız.

7. Soruları sınırsız çözebilmek için istenen bilgileri siteye girmeniz ve belirlenen ücretleri ödemeniz gerekmektedir.

8. KamuGys.Com bünyesinde kullanıcıların birbirleri ile iletişime geçtikleri mesajlaşma ve toplantı salonu vb. gibi sayfalarda, genel ahlaka ve toplum kurallarına ayrıca diğer sözleşmelerde belirlenen site kurallarına aykırı davrananlar, ücretli üyelik satın almış olsalar dahi üyelikleri silinir ve bu konuda herhangi bir hak iddia edemezler.

9. KamuGys.Com, sözleşmede değişiklik yapma hakkını saklı tutar ancak değişiklik sonrası üyelerini -üye olurken kullandıkları e-posta adresine konuyla ilgili bir mesaj gönderme yoluyla- bilgilendirmekle yükümlüdür. Üyelerin sistemde kayıtlı e-posta adreslerini artık kullanmıyor olmaları ya da e-posta adreslerinin geçersiz olması KamuGys.Com´u sorumlu tutmaz.