8000
Sistemde Kayıtlı 8.000 Üzeri Aktif Üye
375000
Haftalık Ortalama 375.000 Soru Çözümü
0
Yayıncılara Ödenen Haftalık Ortalama Tutar
0
Yayıncılara Ödenen Aylık Ortalama Tutar

KAMUGYS.COM HAKKINDA

Satış Ortaklığı

KamuGys.Com Satış Ortaklığı;

2017 yılında kurulmuş ve şuan için %85'i aktif tanıtımcı üyeye sahip, Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı, lider Eğitime Yönelik Satış Ortaklığı platformudur.

KamuGys.Com Satış Ortaklığı; sahip olduğu tecrübe, teknoloji, ekip ve yatırım sermayesi ile tanıtımcı üyeler adına güven teşkil etmektedir.

Satış ortaklığının gücüne inanıyoruz ve online reklam sektörü için daha iyi bir gelecek oluşturmak istiyoruz. Bu farkındalık ile online mecralarda pazarlama stratejileri geliştirmeye çalışmakla birlikte, elde ettiğimiz bilgi ve birikimi tanıtımcı üyelerimizle anında paylaşıma sunuyoruz.

Satış Ortağımız Olun


YÜKSEK KAZANÇ

Tamamlanmış her dönüşüm başına kazanç elde edin

GÜNLÜK ÖDEME

Ödemenizi ister günlük, isterseniz haftalık olarak alın

PROFESYONEL DESTEK

Her daim aktif olan online destek merkezine kolayca ulaşın

DETAYLI PANEL

Panele anlık yansıyan ayrıntılı rapor ve sonuçları hemen görün

ÇALIŞMA ŞEKLİ

Satış Ortaklığı

İşin Mantığını Anlayın;

Tanıtımcı üye paneline giriş yaptığınızda web ve mobil satış ortaklığı kampanyalarını görürsünüz. Bu kampanyalardan reklam mecranız için uygun olanı seçer (bu genellikle tek bir satır koddan https://www.kamugys.com/yeni-uyelik/uye-numaraniz şeklinde oluşmaktadır.) ve reklam çalışması yaparak kazanç sağlamaya başlarsınız.

Sistemimizde dönüşüm başına kazanç minimum 10 TL olmakla birlikte alt ödeme limiti 50 TL'dir. Dönüşüm başına elde ettiğiniz kazançlarınız sizin tercihinize göre günlük yada haftalık olmak üzere verdiğiniz banka hesabınıza düzenli olarak yatırılır.

Tarafınıza yapılacak ödemelerde vergi yada hizmet bedeli adı altında her hangi bir kesinti uygulanmaz.

Satış Ortağımız Olun


KAMUGYS.COM SATIŞ ORTAKLIĞI SİSTEMİ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

Yayıncı paneline giriş yaptığınızda satış ortaklığı yapabileceğiniz kampanyaları görürsünüz, bu kampanyalardan size uygun olanı seçer ve internet üzerinde reklama dair bildiğiniz tüm yöntemleri kullanarak, kampanyanın size özel referans linkini potansiyel ziyaretçilere ya da tanıdığınız diğer kişilere gönderirsiniz. Yönlendirdiğiniz ziyaretçiler ( dönüşüm / satın alma ) işlemi gerçekleştirdiğinde ise 10 TL kazanç sağlarsınız.
Yayıncı panelinden seçeceğiniz kampanyanın size özel olan linkine, kendi web siteleriniz yada facebook, intagram, twitter ve diğer sosyal medya siteleri üzerinden bildiğiniz yöntemler ile reklam yapabilecek, ziyaretçi/hit çekebilecek alt yapıya, bilgiye sahip olmanız yayıncılık yapabilmeniz için yeterlidir.
Kazançlarınız her hafta başı hesabınıza yatırılır. Günlük 10 üzeri dönüşüm sağlatan yayıncılara günlük ödeme yapılabilir. Satış başı kazanç 10 TL olmakla birlikte ödeme alt limiti 50 TL'dir. Tarafınıza yapılan ödemelerde herhangi bir kesinti uygulanmaz. Yapılan ödemelerin vergilerini biz öderiz, böylece herhangi bir vergi problemi yaşamazsınız.
Sunduğumuz satış ortaklığı, affiliate marketing hizmeti ile alakalı hiç bir kötü yorum veya intiba bulunmamaktadır. Bu konuda google üzerinde veya webmaster forumlarından gerekli araştırmaları yapabilirsiniz. %85'i aktif tanıtımcı yayıncılarımız da zaten bu araştırmaları yaptıktan sonra bizi tercih ettiler.
KamuGys.Com olarak 2017 yılından bu yana eğitim sektöründe bir ilk olan satış ortaklığı alanında tek eğitici web sitesi olarak faliyet gösteriyoruz. Bu alanda ilk ve öncüyüz. Sistemimiz sadece tamamlanmış dönüşüm başına kazanç sağladığından sizin yada bizim tarafımızdan uygulanabilecek herhangi bir hile işlemi mümkün değildir. Yapılan tüm işlemler sizin kontrolünüzde gerçekleşir. Bu sebeple her yıl %7000 büyüme ile eğitim / yayın hayatımıza devam edebiliyor ve sorunsuz hizmet sağlamaya devam ediyoruz.
Yayıncı panelindeki satış başı kazanç alt yapılı tek ürün satış kampanyalarından, istediğinizi seçip, bildiğiniz reklam yöntemleri ile referans linkinize ziyaretçi göndereceksiniz. Dönüşümü ziyaretçiler gerçekleştirecek. Siz sadece reklam yapmaya odaklanmalısınız. Ayrıca sosyal medya üzerinden tanıdık ya da arkadaşlarınıza yapacağınız bilgilendirmeler de size tahmin ettiğinizden çok daha fazla getiri sağlayacaktır.
Yayıncı panelinde (Satış/Dönüşüm Takibi/Raporlar) isimli sayfada ayrıntılı olarak tüm verileri görebilir ve gerekli takibi yapabilirsiniz.
Satış ortaklığı – affiliate marketing hizmetimiz ile ilgili aklınıza takılan her konuda iletişim kısmındaki formdan bize ulaşabilir ve ayrıntılı destek alabilirsiniz.